Комаровський попередив українців про серйозну проблему: деякі лікарі знущаються над людьми

Комаровський попередив українців про серйозну проблему: деякі лікарі знущаються над людьми

У країні склалася несприятлива ситуація у сфері охорони здоров’я. Величезна кількість лікарів прописують людям фуфломіцини для своєї вигоди.Про це в програмі «Підсумки місяця» на телеканалі «Україна 24» повідомив доктор Євген Комаровський.

«Ситуація в охороні здоров’я прямо загрожує національній безпеці…величезна кількість лікарів, які тільки називають себе лікарями, продовжують знущатися над людьми. Вони призначають ліки з недоведеною ефективністю, заробляють гроші на продажі неефективних ліків, на відсотках від аптекарів, на кому завгодно. І нічого з цим зробити не вийде до тих пір, поки у нас не буде дуже багатий лікар, який найбільше на світі боїться втратити свою роботу», — повідомив Комаровський.За словами медика, лікарям потрібно платити гідну зарплату, інакше незабаром тут нікому буде працювати — доктори будуть їхати закордон.

«Ми прийдемо до того, що мінімальна зарплата лікаря становить 2000 євро, і ми зрозуміємо, що ми готові вже ці 2000 євро платити, але буде вже нікому. І тоді у нас буде ринок праці, і до нас приїдуть лікарі з Польщі, з Чехії, з Китаю, тому що у всіх освіта однакова…», — вважає педіатр.Сьогодні медперсонал в Україні змушений виживати, перетворюючи свої медичні навички в бізнес, вважає Комаровський.

«У нас медсестри виживають коштом того, що вони ходять по домівках і крапельниці ставлять. Це бізнес, розумієте? У нас на кожному другому прийомі кажуть — ой, якісь у вас слабенькі ніжки, вам потрібен масаж», — розповів про проблему лікар.

Зарплати лікарів в Україні — мізерні, зазначає медик.

«Держава не дає цим людям грошей, і змушує їх виживати, придумуючи небезпечні методи лікування, неефективні і шкідливі … ми з вами годуємо медсестер і лікарів. Ми з вами віддаємо свої гроші лікарю, замість того, щоб дати лікарю нормальну зарплату», — резюмував він.

Залиште свій коментар