Карпати накриває снігом: з’явилося фото справжньої травневої зими

Карпати накриває снігом: з’явилося фото справжньої травневої зими

У Карпатах у передостанній день весни, 30 травня, випав сніг. Зимові опади на гірських вершинах з’явилися через зниження температури там майже до нульового значення.Кадри з засніженими горами були опубліковані в Facebook Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста.

«Станом на 07:50 30 травня 2021 року на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, падає сніг. Видимість обмежена до 30 метрів. Вітер південно-західний 3-5 м/сек. Температура повітря +1°С», — йдеться в повідомленні, яке супроводжує фото.Карпати накриває снігом: з'явилося фото справжньої травневої зими

Фото: у Карпатах випав сніг 30 травня (facebook.com/chornogora.rescue112)Відзначимо, що в Карпатах закінчився лавинонебезпечний сезон, оскільки температура в цілому підвищилася і сніговий покрив вже істотно розтанув.

Користувачі мережі здивовані травневій зимі і запитують, чи буде взагалі у нас літо в нинішньому році. Ось що вони пишуть у коментарях:

  • Літо в цьому році буде?
  • Йооо. Мож на лижвах цілий рік возитися?
  • Астанавітєсь.

Для довідки: Чорна гора (іп-Іван Чорногірський, Чорногорець, «Піп Іван») — одна з найвищих вершин хребта Чорногора. Вона знаходиться на південно-східному кінці хребта на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Висота вершини — 2020,5 метрів над рівнем моря.

Залиште свій коментар