Кара Божа: в РФ сарана атакувала місто, з якого ворожі літаки бомблять Україну (відео)

Кара Божа: в РФ сарана атакувала місто, з якого ворожі літаки бомблять Україну (відео)

У Приморсько-Ахтарському районі Краснодарського краю — навала сарани.У місцевій адміністрації кажуть, що через сприятливі умови кількість комах буде збільшуватися.

Кадрами, на яких видно рій комах, діляться Жителі Краснодарського краю.Тим часом місцева влада говорить, що знищити шкідника цілком неможливо, бо осередок — на грядах у плавневій зоні, де оброблення заборонене

Влада пояснює, що через пересихання рік площа ділянок, де сарана почувається комфортно, збільшується, і тепер личинки відкладають там, де це раніше було неможливо.
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в соціальних мережах написав, що сарана атакувала місто в Приморсько-Ахтарському районі, з аеродрому якого щодня злітають літаки, що бомблять Донецьку область.

«Саме звідси були літаки, що скинули бомби на наш драмтеатр та пологовий будинок. Так от, прямо зараз це кляте місто під атакою бойової української сарани. Просто навала, з якою нічого не можуть вдіяти. Сама природа мститься за Маріуполь», — стверджує Андрющенко.

Залиште свій коментар