Іноземець заявив про зґвалтування його священиком у Києві: він дав мені алкоголь

Іноземець заявив про зґвалтування його священиком у Києві: він дав мені алкоголь

Аспірант з Франції повідомив, що в Києві його зґвалтував священик Московського патріархату.Про це пише ТСН.

Як все сталося

Ніколя Імбер приїхав в Україну, щоб дослідити відносини в православній церкві. Він спілкувався зі священиками, а також читав лекції в Київському Політехнічному.У день, коли все сталося, Ніколя зустрічався зі священиком.

«Він дав мені алкоголь. І коли я ліг спати, то відчув, що захворів. У мене була температура. Насправді, у мене явно був COVID», — згадує іноземець.За його словами, він звернувся за допомогою до священика.

«Я йому сказав: «Батюшка, ви спите? Мені дуже погано». Попросив, щоб він допоміг мені. Тоді він сказав мені: «Іди сюди!». Запропонував йому піднятися. Я подумав, що він хотів мені допомогти. А він зробив, що він зробив, поки я був сонний, з температурою», — говорить Ніколя.

Що кажуть у церкві

В УПЦ Московського патріархату запевняють, що про секс-скандал нічого не чули і порадили звернутися в поліцію. Ніколя написав заяву.

«Якщо у людини є якісь проблеми, то потрібно звертатися в слідчі органи. Відповідно до того, як цивілізовано все це вирішується», — повідомив речник УПЦ МП, архієпископом Климент.

Залиште свій коментар