Голова нацжурі від України на «Євробаченні» про бали для Польщі: «Я перепрошую в польського народу»

Голова нацжурі від України на «Євробаченні» про бали для Польщі: «Я перепрошую в польського народу»

Голова національного журі на «Євробаченні-2022» Вадим Лисиця вперше прокоментував відсутність балів від українських суддів для представника Польщі.Сьогодні, 15 травня, під час пресконфереції для журналістів, яка відбулася онлайн, голова національного журі від України на «Євробаченні-2022» Вадим Лисиця вперше прокоментував, як так сталося, що судді від України не поставили жодного балу дружній Польщі, яка підтримує нас у війні всім, чим може.

Лисиця зазначив, що члени журі підписали угоду, в якій прописано те, що вони не можуть враховувати у своєму голосуванні політичний чинник. Мовляв, журі мало оцінювати суто номер, пісню і сам виступ учасника.«Стосовно того, що виникла певна напруга навколо Польщі. І голосування за Польщу. Більшість країн ЄС проголосували майже так само, як і ми. Тобто, ми не одні так думали. Це голосування показало рівень номеру, співу і пісні. І всю любов, яка спрямована нами і мною також Польщі, польському народу за його величезну допомогу виразилось у 12 балів від глядачів», — пояснив голова нацжурі.

Члени нацжурі на «Євробаченні-2022» від України

Лисиця наголосив, що вони мали працювати суто за регламентом і не мали права враховувати якісь політичні чинники.«Більше того, у нас була присутня людина, яка контролювала цей процес. І результати голосування, які ми побачили вночі, ми теж побачили вперше. Я не знав взагалі, який результат буде у Польщі, Британії чи ще у когось. Тому для нас це було новиною. Для мене це неприємна новина. Піднявся страшний ґвалт з цього приводу», — зізнався Лисиця.

Втім, він зізнався, що йому прикро, що так сталося і попросив вибачення у польського народу:

«Мені особисто прикро і я вибачаюсь перед польським народом за те, що так вийшло. Але нічого змінювати не буду, не можу. Бо це принципова позиція. Це оцінювання було принциповим. Все зроблено чесно і прозоро», — зазначив очільник нацжурі.

Залиште свій коментар