Голлівудська зірка Жан-Клод Ван Дамм з українськими військовими прокричав «Слава Україні!»

Голлівудська зірка Жан-Клод Ван Дамм з українськими військовими прокричав «Слава Україні!»

У Мережі з’явилося відео з актором, який зустрівся з українськими бійцями.Американський актор Жан-Клод Ван Дамм днями зустрівся з українськими бійцями.

Відео зустрічі наших захисників з голлівудською зіркою у себе в Telegram-каналі поділився український активіст Сергій Стерненко. У ролику, що його запостив Стерненко, Жан-Клод Ван Дамм стоїть в оточенні наших військових і разом з ними вигукує «Слава Україні!».Зазначимо, що минулої суботи, 10 грудня, стало відомо, що Жан-Клод Ван Дамм завітав до України. Актора помітили на Закарпатті у місті Ужгород. Подейкують, що він приїхав до однієї з ужгородських приватних клінік. Більше подробиць не повідомлялось.Як відомо, більше 11 років Жан-Клод Ван Дамм зустрічається з українкою Альоною Каверіною. Раніше зірка неодноразово приїжджав до коханої у гості. Окрім того, актор знімався в Україні у серіалі від Netflix «Останній найманець» (The Last Mercenary) 2020 року.

Втім, не секрет, що Жан-Клод Ван Дамм тісно товаришує з кремлівським диктатором Володимиром Путіним та перебуває у гарних стосунках зі скандальним главою Чечні Рамзаном Кадировим. Які в них зараз взаємини – невідомо.

Жан-Клод Ван Дамм та Путін / Фото: Getty Images

 

Залиште свій коментар