«Фантазії ФСБ»: СБУ відреагувала на «затримання неонацистів», які хотіли «вбити» пропагандиста Соловйова

«Фантазії ФСБ»: СБУ відреагувала на «затримання неонацистів», які хотіли «вбити» пропагандиста Соловйова

В Росії заявили про «затримання неонацистів», які нібито хотіли вбити одного з їхніх основних пропагандистів Володимира Соловйова на замовлення СБУ. В українській спецслужбі відреагували на «нові фантазії» ФСБ РФ.В Службі безпеки України повідомили, що з «цікавістю ознайомилася із черговим «креативом» ФСБ РФ, яка «героїчно затримала неонацистів», що нібито планували вбивство «громадського діяча» Володимира Соловйова на замовлення СБУ.

У зв’язку з цим в СБУ заявили, що не мають наміру «всерйоз коментувати нові фантазії російських спецслужб, котрі просто вигадують чергові здобутки для російської аудиторії».«В. Соловйов є не громадським діячем, а звичайним пропагандистом — російським аналогом Геббельса — котрий обов’язково відповідатиме за свої злочини в міжнародних судах після перемоги України», — наголошують у спецслужбі України.

Також в СБУ додали, що не мають жодних планів щодо вбивства Соловйова.«Водночас, враховуючи кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самотужки захлинутися у «продуктах» власної низькопробної пропагандистської діяльності», — підсумували в Слубжі безпеки України.

Залиште свій коментар