Ед Ширан прилетів до Києва та розхвалив Україну на весь світ. Фото

Ед Ширан прилетів до Києва та розхвалив Україну на весь світ. Фото

Англійський виконавець Ед Ширан приїхав у Київ, щоб зняти свій новий кліп. Артист уже провів три нічні зйомки та розхвалив столицю України в своїх соціальних мережах.Кадром із командою співак поділився на сторінці в Instagram. Уважні користувачі визначили, що одна з локацій, яку обрала зірка, – двір механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Ед повідомив фанатам, що вже три ночі в Києві знімає нове відео, подробиці якого тримає в секреті. В цьому йому допомагає фотограф Нік, який вже не вперше співпрацює зі знаменитістю.Ед Ширан знімає кліп у Києві

Артист подякував Києву за теплий прийом та сказав, що столиця – красиве місто. Окрім цього, він відзначив всю Україну, назвавши її чудесною.

«Дякую, що прийняв нас, Києве. Три нічні зйомки у красивому місті. Україна чудесна», – написав Ширан. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ed Sheeran (@teddysphotos)

Зазначимо, що на сторінку зірки підписані майже 36 млн користувачів з усього світу, а фото за 12 годин зібрало 285 тисяч лайків і багато захоплених коментарів.

«Не можу дочекатися того, що ви зняли», «Україна любить тебе», «Нас чекає передноворічний подарунок?» – написали вони.

Цікаво, що під фотографією можна помітити, як українці виправляють написання міста з «Kiev» на «Kyiv», хоча в дописі назва столиці написана правильно. Ймовірно, Ед Ширан помилився під час публікації, проте пізніше відредагував текст.

У коментарях виправляють написання столиці
Ед Ширан неправильно написав назву Києва

Нагадаємо, що раніше італійський рок-гурт Maneskin потрапив у скандал, написавши на афіші «Kiev» замість «Kyiv». Це не на жарт обурило фанів, але не похитнуло їхнє бажання послухати якісну музику.

 

Залиште свій коментар