«Двоє вже з’їхали з глузду»: окупант поскаржився на негостинний «прийом» в Україні та пригадав пиріжки з отрутою

«Двоє вже з’їхали з глузду»: окупант поскаржився на негостинний «прийом» в Україні та пригадав пиріжки з отрутою

Російський окупант в Україні поскаржився, що місцеві жителі лякають їх ночами у лісі записами жіночого крику. Крім того, гостинні українці «пригощають» небажаних гостей пиріжками з отрутою.Про це рашист розповів у розмові з рідними, яку було перехоплено українськими військовими. Черговий запис опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко (щоб послухати аудіо, доскрольте до кінця новини).

«Хо*ли з лісу виходять, вмикають гучномовці з жіночим плачем. І ось, двоє вже психологічно відкинулися – з’їхали з глузду. То чоловічий голос там – крик або жіночий плач. Неподалік від нас, вночі в патрулі ходиш, вони в ліс колонку виносять і ці голоси вмикають», – розповів окупант.На це родичі нелюда, який прийшов в Україну нищити, грабувати та вбивати, обурювалися через такі «жорстокі» вчинки українців.

Після цього рашист розповів, як займається мародерством у нашій країні, на що отримав відповідь: «Не соромтеся там, беріть усе». Водночас, імовірно, батько, застеріг окупанта обережно щось брати від людей, бо, наприклад, у пиріжки можуть насипати отруту.«9-х бабуся одна отруїла, коротше: шестеро померло, трьох відкачали», – розповів рашист.

Залиште свій коментар