Дружина Медведчука Марченко знову звернулася до українців: я вручаю вам свою помсту

Дружина Медведчука Марченко знову звернулася до українців: я вручаю вам свою помсту

Дружина Віктора Медведчука і кума Володимира Путіна Оксана Марченко продовжує обурюватися з приводу внесення її в базу «Миротворець». На цей раз вона звернулася до українців зі словами про помсту.Марченко опублікувала на своєму YouTube-каналі відео, яке назвала «Реакція Оксани Марченко на поведінку «творців світу».

Після того як її номер мобільного телефону став доступним для всіх в мережі, їй продовжують надходити дзвінки від людей. Деякі кажуть Марченко гидоти і обзивають її, а от інші — навпаки підтримують.«І так чудово, що у мене є ви — люди, які мене так активно і щиро підтримують (пишуть, телефонують, коментують). Тому всі мої слова вдячності за добро та любов тільки для вас! А правда на нашій стороні, і нас більшість, тому ми переможемо — всі разом! Спаси Господи», — сказала в ролику дружина Медведчука.Оксана Марченко звернулася до українців

Марченко заявила, що сила тільки в правді, а «у нас правда». Вона зазначила, що ніколи у своєму житті не ображала слабких, а лише намагалася їх захистити.

«Всім людям, що бажають мені зла, я хочу сказати. Всю свою помсту я вручаю в руки Господа. Він вирішить вашу долю, але завжди є час покаятися», — заявила Марченко.

Залиште свій коментар