«Дорога к трупам через трупы»: Земфіра несподівано випустила пісню про війну в Україні (відео)

«Дорога к трупам через трупы»: Земфіра несподівано випустила пісню про війну в Україні (відео)

«Куда мы приехали? Зачем мы приехали? Я буду искать ответ всю оставшуюся жизнь», — співає ЗемфіраРосійська співачка Земфіра, яка раніше закликала «не стріляти» та показала руйнування українських міст, несподівано випустила цілу пісню про війну в Україні під назвою «Мясо». Малюнки до відеокліпу на пісню зробила російська актриса Рената Литвинова.

Відео опубліковано на каналі співачки у YouTube.На початку відеоряду Земфіра майже пошепки починає вимовляти слова пісні, а ближче до середини її голос стає гучнішим. «Дорога к трупам через трупы», — співає вона на початку пісні.

«В Мариуполе — полночь», — вигукує Земфіра в середині відео.«Смотри на меня — сдавайся или оставайся человеком и сдохни…Кошмары снятся каждую ночь. Я жду паек и мерзну. Двухсотые. Мне бы обнять тебя… Приехали. Куда мы приехали? Зачем мы приехали? Я буду искать ответ всю оставшуюся жизнь. Помолись за меня», — сказано в тексті пісні.


Рената Литвинова у своєму Telegram-каналі написала: «Не можна вбивати один одного. Не можна нападати. Не можна обманювати».

Користувачі мережі високо оцінили нову роботу співачки та похвалили її у коментарях. «Мурашки. Аж трясе. Біль, страх. Чудово і страшно. Земфіра найкраща», «Вибух мозку. Такого ще не було. Музика настільки сильно передає переживання, що в мене руки похолонули. Дякую, Земфіра, Рената і всі, хто зробив це «Земфіра, це дуже важка музика і слова, такі ж, як і те, що відбувається зараз. Неймовірне виконання, якого ми ще від тебе не чули», — пишуть користувачі.

Залиште свій коментар