Допис-звернення до «бидла», яке повертається в Київ та інші міста України, обурив мережу

Допис-звернення до «бидла», яке повертається в Київ та інші міста України, обурив мережу

Звернення української журналістки та волонтерки Світлани Олішевської до «бидла», яке повертається з різних міст України до Києва, обурив мережу. Кияни стверджують, що описані правила про те, як під час війни потрібно поводитися в столиці, принизили їх та поділили «на сорти».Попри велику кількість реакцій та поширень, допис зібрав безліч негативних коментарів у Facebook волонтерки. На свої сторінки його репостять ті, хто погоджується з думкою авторки, а також незадоволені її тезами (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

В своєму звернення, яке Світлана Олішевська назвала «про бидло», вона пояснила киянам, що за їхньої відсутності місто змінилося, і тепер там нібито діють нові «правила людяності».Пост журналістки "про бидло" обурив мережу

Волонтерка наголосила, що під час війни, люди, що залишилися в столиці, почали більш чуйно ставитися до пенсіонерів, сусідів, поліції та почуттів один одного. В зв’язку з цим, авторка закликала дотримуватися коменданської години, поважати бійців ТРО та пропускати на дорозі «Швидку».

Окрім цього, в дописі йдеться, що «бидлу» не варто гучно слухати музику чи говорити, гупати дверима, розпивати алкоголь в громадських місцях, сигналити на дорозі без нагальної причини, «ляпати» зайвого територіальній обороні тощо.Волонтерка звернулася до киян, які повертаються в столицю

«Якщо ви мужньо «воювали» в Івано-Франківську, то не слід повертаючись, носити піксель. Мурашник людей, що залишились, добре знає, хто де був. Спробуйте стримати емоції, розповідаючи, як вам було важко за кордоном, бо вас поселили вчотирьох в один номер», – йдеться в тексті.

Допис отримав неабиякий розголос в мережі – понад 10 тис. реакцій, 12 тис. поширень і 1,6 тис. коментарів.

Кияни обурилися через допис

Варто вказати, що майже всі повідомлення коментаторів, які набрали велику кількість лайків, виявилися негативними. Кияни та гості столиці обурилися зверхньою подачею інформації та тим, що їх поділили «на сорти».

Коментатори назвали текст зверхнім
Користувачі мережі розкритикували допис

«Цим постом ви принижуєте всіх киян. І тих хто виїхав, і тих хто лишився», «10 тисяч репостів у цієї зверхньої х*рні», «Цей текст дуже совково-зневажливий», «Ми/ви». Фу», «Хто вам дав право ділити людей? Загалом ваші тези вірні, але не потрібно їх виставляти нам в наказовому тоні», «Які зверхні і вульгарні повчання», «Гидкий ксенофобський пост, що ділить киян на сорти», – написали незадоволені українці.

Під текстом з'явилось безліч негативних коментарів
Підписники обурилися через зверхність
Негативні повідомлення набрали багато лайків
Залиште свій коментар