Дмитро Комаров показав VIP-вагон у поїзді Київ-Одеса, квиток у якому коштує 24 тисячі

Дмитро Комаров показав VIP-вагон у поїзді Київ-Одеса, квиток у якому коштує 24 тисячі

Ведучий порівняв інтер’єр у вагоні з Версалем.Ведучий та автор проєкту «Мандруй Україною» Дмитро Комаров у новому випуску програми показав український вагон преміум-класу.

Саме у ньому Комаров вирушив до Одеси з Києва. Цей вагон розташований у звичайному поїзді «Укрзалізниці», проте коли потрапляєш туди, наче опиняєшся у паралельній реальності. Тут все дорого-богато. Весь вагон обшитий деревом та оздоблений позолотою.instagram.com/komarovmir
instagram.com/komarovmir

Вагон вміщує величезну спальню, повноцінний санвузол з туалетом, душовою кабіною, і, що головне, гарячою водою! Тут є кухня з електроплитою, кавоваркою, духовкою, мікрохвильовкою та великим холодильником.

instagram.com/komarovmir

Як зізнався Комаров, у нього склалося враження, «ніби потрапив не до східного експресу, а, як мінімум, до Версалю».Квиток до такого вагона коштує 24 тисячі гривень, у ньому можуть вміститися вісім осіб. Окрім спальні там також є два купе. Якщо ви не хочете готувати вечерю самостійно, ви зможете замовити її у провідників.

До речі, провідники зазначили, що цей вагон призначений не лише для VIP-клієнтів. Часто компанії по вісім осіб скидаються і мандрують цим потягом. З людини виходить по три тисячі гривень.

Залиште свій коментар