Чекати довго не доведеться, Путіна приберуть свої: мольфарка про закінчення війни в Україні

Чекати довго не доведеться, Путіна приберуть свої: мольфарка про закінчення війни в Україні

Карпатська мольфарка та учасниця 5 сезону Битви Екстрасенсів на СТБ Магдалена Мочіовскі спрогнозувала, коли закінчиться війна в Україні.Надійне джерело новин  — підпишись на наш Telegram.

Мольфарка впевнена – у цій нелегкій боротьбі за мир і власну свободу українці вистоять.

– Чекати довго не доведеться. Я відчуваю, що протягом трьох тижнів будуть конкретні зміни. Європа його (Путіна. – Ред.) доб’є: він буде ізольований від світу. А коли в Росію перестануть прибувати мільярди, то свої ж його і приберуть, – заявила Мочіовскі в ефірі Апостроф TV.

Мольфарка також переконана, що Україна поверне окуповані Крим і Донбас.– Коли мені ставлять такі питання, я завжди відповідаю: А хто, якщо не ми? – каже вона.

На думку Мочіовскі, Путін не готовий зупинитися на Україні, тож спробує спровокувати Європу на воєнні дії.– Наприклад, може зайти із боку Польщі. Він має плани, що вже лежать на столі. І ці плани не були секретними, як би він не намагався їх приховати, – додала вона.

Раніше астролог Анжела Перл розповіла, що повномасштабну війну в Україні Росія планувала заздалегідь, це рішення аж ніяк не було спонтанним.

Залиште свій коментар