Центр малоінвазивної хірургії

Центр малоінвазивної хірургії

Малоінвазивна хірургія – сучасний напрямок розвитку хірургії, який все більше розповсюджується і вдосконалюється. Мільйони пацієнтів по усьому світу і десятки тисяч в Україні прооперовані за сучасними технологіями. Люди позбулися серйозних хвороб і водночас не зазнали тривалих втрат працездатності у зв’язку з необхідністю тривалий час відновлюватися після операцій. До того ж малоінвазивні методи операцій дозволяють запобігти значної частини ускладнень після хірургічного втручання.Наш центр малоінвазивної хірургії спеціалізується на лапараскопічних операціях або ендоскопічній абдомінальній хірургії. Під час таких операцій на органах черевної порожнини виконуються невеликі проколи діаметром від 5 міліметрів до півтора сантиметру, Самі хірургічні маніпуляції виконуються за допомогою спеціальних інструментів. Хід операції контролюється за допомоги дуже маленької відеокамери, яка разом з інструментами вводитися у черевну порожнину пацієнта й виводить на монітор те, що відбувається під час операції.

За допомогою лапараскопічних операцій лікують чимало гінекологічних захворювань, а також захворювань органів травлення, органів малого тазу, тощо. Даний різновид хірургічного втручання має безперечні переваги. Операції – мінімально травматичні. Період перебування пацієнта в стаціонарі після операції – максимально короткий, у переважній більшості випадків він триває не більше трьох діб, а нерідко пацієнт може продовжити лікування вдома вже через добу після операції.Ще одна значна перевага лапараскопічної хірургії – період загоєння післяопераційних травм проходить майже безболісно на відміну від такого ж періоду після операцій, проведених традиційними методами. Після лапараскопічних операцій пацієнти здебільшого не мають потреби у сильнодіючих знеболювальних препаратах, що дозволяє й суттєво зменшити витрати на лікування, й уникнути додаткового медикаментозного навантаження на організм.

Важлива складова малоінвазивних операцій – відсутність значних післяопераційних шрамів на шкірі на відміну від операцій, які супроводжуються розрізами. Ця складова безперечно важлива для усіх пацієнтів, але більшою мірою – для жінок. Вони після традиційних операцій навіть бувають змушені скористатися недешевими послугами пластичних хірургів для усунення наслідків. Малоінвазивна хірургія дозволяє уникнути цих неприємних моментів та клопіт.Ці чинники й роблять малоінвазивну хірургію такою розповсюдженою і перспективною.

Залиште свій коментар