“Це найбільша війна, яку я колись бачив”: Річард Гір підтримав українців і засудив воєнні злочини РФ

“Це найбільша війна, яку я колись бачив”: Річард Гір підтримав українців і засудив воєнні злочини РФ

Американський актор Річард Гір підтримав українців у війні з російським агресором. Він також засудив військові злочини РФ та заявив, що Україна не може програти.Про це Гір сказав під час свого онлайн-виступу на другому Саміті перших леді та джентльменів у Києві. Він зазначив, що вражений злочинами Росії проти дітей та всього суспільства, передає Обозреватель.

“ЦЮ ВІЙНУ БУДЕ ЗАВЕРШЕНО І ЇЇ ПОТРІБНО ВИГРАТИ, МИ НЕ МОЖЕМО ВТОМЛЮВАТИСЯ”, – СКАЗАВ АКТОР.

За словами Гіра, війна в Україні – “найбільша”, яку він бачив будь-коли у своєму житті.“ЦЕ ВІЙНА ЗІ ЗЛОМ. ЯКЩО МИ ПРОГРАЄМО, ЦЕ НАДИХНЕ ІНШИХ ДИКТАТОРІВ У ВСЬОМУ СВІТІ, ТОМУ ЇЇ НЕ МОЖНА ПРОГРАТИ. УКРАЇНА ВЖЕ НІКОЛИ НЕ БУДЕ ТАКОЮ, ЯКОЮ БУЛА РАНІШЕ”, – ВВАЖАЄ ГІР.

Він додав, що людські душа і серце “зможуть об’єднати” український народ і зробити його кращим після війни. Крім того, всі інші люди у світі мають співчувати та бути єдиними з українцями.

“МИ МОЖЕМО ПОКРАЩИТИ ЦЮ ЖАХЛИВУ СИТУАЦІЮ. РОСІЯНИ НАРОБИЛИ СТІЛЬКИ ПОГАНОГО ПРОТЯГОМ СВОЄЇ ІСТОРІЇ, ЧИМАЛОЇ КІЛЬКОСТІ ПОКОЛІНЬ. ПУТІН СТВОРИВ ЦЮ КАТАСТРОФУ, РОБИТЬ БЕЗГЛУЗДІ РЕЧІ, ЗНИЩУЄ МУЗЕЇ, ТЕАТРИ. ВІН РОЗБИВАЄ МОЄ СЕРЦЕ”, – ЗІЗНАВСЯ РІЧАРД ГІР.Залиште свій коментар