Бучу не впізнати: як тепер виглядає вулиця, фото якої облетіло весь світ (фотофакт)

Бучу не впізнати: як тепер виглядає вулиця, фото якої облетіло весь світ (фотофакт)

«Кладовище російської техніки» в Бучі прибралиВулицю Вокзальну в місті-герої Бучі, де українські захисники розбили колону російської армії, зараз не впізнати – замість згорілих залишків техніки рф тепер розчищена дорога. Як повідомляє «Телеграф», світлину опублікувала на своїй сторінці в Facebook українська журналістка Христина Бердинських у понеділок, 18 квітня.

Так, наприкінці лютого в Бучі під Києвом сили Збройних Сил України знищили колону ворожої бронетехніки. Світлина, на якій можна побачити спалену техніку ворога, облетіла мережу по всьому світу.Як бачимо на фото Бердинських, зараз не видно і сліду від спалених бойових машин окупанта. Місто повертається до нормального життя.

"Кладовище" техніки рф у Бучі. Фото: Радіо Свобода
«Кладовище» техніки рф у Бучі. Фото: Радіо Свобода
Спалена колона техніки ворога. Фото: Oleksandr Ratushniak
Спалена колона техніки ворога. Фото: Oleksandr Ratushniak
Скріншот
Скріншот

Нагадаємо, бої за місто Буча, що на підході до української столиці, почалися 27 лютого. Російські загарбники намагалися взяти населений пункт під свій контроль. У відповідь українські бійці завдавали противнику ударів, зокрема знищили понад 100 одиниць техніки ворога. Бої вщухли на початку березня, саме тоді журналістам і вдалося зафіксувати «кладовище російської техніки» в Бучі. Згодом Буча отримала звання міста-героя.Залиште свій коментар