Броні немає: ведучий Руслан Сенічкін висловився щодо можливої мобілізації

Броні немає: ведучий Руслан Сенічкін висловився щодо можливої мобілізації

Український телеведучий Руслан Сенічкін прокоментував тему мобілізації, яка є однією з найбільш обговорюваних в українському суспільстві. Ведучий “Сніданку з 1+1” зізнався, що не має тимчасової відстрочки від призову, і у разі отримання повістки готовий доєднатися до війська.“У мене броні немає. Я зараз займаюся питанням обліку, питанням збору документів. Я прописаний в іншому місті, тут я проживаю. Мені потрібно вирішити ці питання”, – сказав він в інтерв’ю Аліні Доротюк.

44-річний Сенічкін додав, що морально готовий до того, що його можуть мобілізувати. І хоча військового досвіду він не має, ведучий не виключає того, що будь-якої миті може опинитися на фронті.“У разі чого – я готовий, – каже він. – Я морально пропрацював, що я можу бути на війні у формі. У мене військового досвіду немає. Я не проходив кафедру свого часу. Відповідно, уяви такої немає. Тому цьому треба вчитися. Якщо мобілізують, то буду вчитися”.

Тему мобілізації також прокоментувала колега Руслана Сенічкіна Людмила Барбір, чий чоловік з перших днів війни захищає країну на фронті. Ведуча “Сніданку з 1+1” вважає, що мобілізація не має бути такою жорсткою, водночас військовим, які третій рік перебувають на передовій, потрібна ротація.“Це [жорстка мобілізація] не зовсім правильно. Треба було раніше все починати. Я вважаю, що треба більше часу давати, щоб люди встигли закінчити свої справи: у когось хвора мати може бути, у когось бізнес. Тобто передати справи, закінчити їх, більше часу для навчання – це дуже важливо. І, звісно, ротацію треба проводити, бо, з іншого боку, хлопці більше не витримують, вони страшні речі там бачать. Це пекло”, – висловилася дружина військовослужбовця.

Залиште свій коментар