Боєць «Азову» відповів, коли закінчuтьcя вiйнa в Укрaїнi, наступне покоління вже…продовження у коментарі

Боєць «Азову» відповів, коли закінчuтьcя вiйнa в Укрaїнi, наступне покоління вже…продовження у коментарі

Наступному поколінню теж доведеться воювати, вважає військовий.Ми будемо ще дуже довго воювати, тому що епоха війн вже почалася. І вона почалася давно. Наша країна воює століттями за свою незалежність, за свою свободу, за свою національність.

Про це боєць 12-ї бригади НГУ “Азов” з позивним “Ніко” розповів в ексклюзивному інтерв’ю для TSN.UA.“Ми і будемо продовжувати боротися. Якщо цей конфлікт трошки заморозять — це все ненадовго. Вони знову ж таки наберуться сил, озброєння і буде знову вторгнення. Ми всі чуємо, які в них там плани: Польща, Німеччина, Франція. Вони через нас пройти не можуть. І то ми дивом тримаємося, бо більшість мотивована в цьому і в більшості ще є сили. Я думаю, що це все ще надовго затягнеться, ця війна”, — каже військовий.

За його словами, українцям треба розуміти, що наступному поколінню теж доведеться воювати.“І треба готуватися, як тільки є час, треба готуватися до цього всього. Треба підвищити рівень тактичної медицини, тактики вогневої підготовки”, — каже “Ніко”.

Залиште свій коментар