Блогерка з Донецька, яка втекла до Іспанії, пригрозила українцям та пообіцяла спалити свій український паспорт

Блогерка з Донецька, яка втекла до Іспанії, пригрозила українцям та пообіцяла спалити свій український паспорт

Блогерка з окупованого Донецька Катрін Волкова розійшлася гнівною тирадою до українців, які пишуть «образи» на її адресу. Вона пригрозила своїм «ворогам» розправою та звинуватила українських військових, назвавши їх «нациками», в обстрілі окупованого Донецька «Градами».У відео в Instagram дівчина вилаялася до українців, заявивши, що спалить свій український паспорт. Волкова, яка зараз перебуває в Іспанії, подякувала російським загарбникам за те, що вони «прийшли її захищати», і вона дуже радіє цьому (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Зараз у Європі розмовляти російською стає небезпечно. Люди просто з глузду з’їхали через свою злобу. Пів години тому мені написала мама повідомлення: «Катю, я жива. Все добре. Донецьк, Донбас. Увійшли нацики, які бомбардують центр міста «Градом». Як? Як, мать вашу, я можу, бл*ть, ставитись до української армії? Як я можу не радіти тому, що нас прийшли захищати? Дійсно захищати», – заявила вона.Волкова бурхливо прокоментувала заклики спалювати російські паспорти. Дівчина сказала, що у неї є лише український паспорт, і вона «із задоволенням спалить його за найменшої можливості«.

Катрін Волкова заявила, що спалить свій український паспорт.

Блогерка також звинуватила людей, які мають українські прапорці на аватарках, у тому, що це вони «розлучили її з сім’єю». Раніше у TikTok Волкова заявляла, що родом із Донецька.«Без можливості жити в моєму рідному місті, в моєму домі. А зараз за чотири дні ви, б**ть, плачете і просите пощади? Ви – лицемірні падлюки, тварюки. Ви пишете людям: «Горіть у пеклі, мерзоти, здохніть, москалі, паскуди». У ваших серцях лише люта злість і ненависть. І люди, які це бажають, я бажаю вам втричі, чого бажаєте ви мені«, – заявила вона.

Наприкінці своїх лайливих слів дівчина закликала людей бути добрішими. Тим, хто хоче миру, вона порадила «почати з себе».

«Мир має бути в душі кожного. І матері, які бажають мені здохнути, врахуйте, у вас є діти, і всі ваші прокляття проявляться на них, не на мені – на вас«, – сказала вона.

Залиште свій коментар