«Багато днів без води і їжі»: Ольга Фреймут в укритті благає владу надати допомогу

«Багато днів без води і їжі»: Ольга Фреймут в укритті благає владу надати допомогу

Українська журналістка і телеведуча, актриса і модель, письменниця Ольга Фреймут записала відеозвернення, розмістивши його у своєму профілі в соціальній мережі. Ведуча розповіла про те, як жінки в Харкові сидять в укриттях багато днів без їжі і води.Відповідне відео Ольга Фреймут оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

«Звернення жінок Харкова. Вони в укриттях багато днів, без води та їжі. Любов та жінки Харкова попросили мене передати вам це звернення: «Ми, жінки та діти міста Харкова, звертаємося до всіх урядів та до всіх Високих договірних сторін, які ратифікували «Конвенцію про захист цивільного населення під час війни» (Женева, 12 серпня 1949 року)», — написала українська ведуча Ольга Фреймут. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)За її словами, Харків обстрілюють ворожі війська, через що порушуються всі принципи. Ольга Фреймут стверджує, що окупанти спеціально обстрілюють лікарні, школи та інші об’єкти, порушуючи статті.

Фото Ольги Фреймут

Фото Ольги Фреймут

 

«Відповідно до ст. 35 «Конвенції про захист цивільного населення під час війни» (Женева, 12 серпня 1949 року). Будь-яка особа, що перебуває під захистом, яка захотіла би залишити територію на початку чи під час конфлікту, матиме право це зробити. Просимо допомоги у вирішенні питання евакуації з території міста Харкова жінок та дітей для чого просимо створити для них зелений коридор»», — написала також відома ведуча.

 

Залиште свій коментар