Ангел-охоронець ЗСУ: 7-річна українка за свої гроші купила бронежилет для воїнів. Фото

Ангел-охоронець ЗСУ: 7-річна українка за свої гроші купила бронежилет для воїнів. Фото

У мережі опублікували знімок 7-річної дівчинки на ім’я Варя, яка стала благодійницею та збирала гроші на купівлю бронежилета для ЗСУ. Вона передала волонтерам усі свої заощадження, проте їх забракло. Тоді маленька українка вирішила заробити решту коштів.Відповідне фото розмістив користувач Twitter під ніком «Бандеро Мобіл». На опублікованому кадрі показано, як Варя стоїть з табличкою про продаж квітів, в якій говориться: «Купи квітку, а я куплю броник для нашого солдата», а також навколо неї стоять різнокольорові тюльпани (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

«Варя дізналася, що броник коштує більше, ніж вона передала волонтерам, і вирішила, що має заробити решту коштів», – йдеться в дописі.Автор зазначив, що протягом 5 годин юна підприємниця продавала квіти та в результаті зібрала всю необхідну суму для того, щоб придбати бронежилет.

Дівчинка продає квіти, щоб купити бронежилет.

«Тепер у когось на передовій буде броник 4-го класу та власний янгол-охоронець на ім’я Варя!» – написав автор.У коментарях під дописом дівчинку прозвали янголом-охоронцем для українських воїнів, а також висловили гордість тим, що в Україні зростають добрі діти.

«З такими дітьми ми точно переможемо», «Рости щасливою, здоровою та під мирним небом. Похвала твоїм батькам за виховання», «В Україні і діти непереможні! На що ці орки сподіваються?», «Вона сама – як квіточка! Дякую. Варя, ти справжня україночка!», «Сонце на ім’я Варя», «Золота дитина», «Майбутнє», – пишуть люди.

Залиште свій коментар