Актор Нагієв таємно пожертвував шалені гроші на підтримку війни в Україні – росЗМІ

Актор Нагієв таємно пожертвував шалені гроші на підтримку війни в Україні – росЗМІ

Російський актор Дмитро Нагієв нібито віддав 200 млн рублів (107 млн грн) на підтримку російської війни в Україні. Однак свою причетність до геноциду артист воліє не розголошувати.Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на режисера лялькового театру Бориса Костянтинова. Сам виконавець ролей бандитів у посередніх російських серіалах та фільмах новину ще не прокоментував (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Звістка про те, що Нагієв підтримує війну, миттю стала сенсацією в росЗМІ. Справа в тому, що актор досі ніяк не прокоментував війну в Україні, тому російські шанувальники підозрювали, що Нагієв засуджує злочинний напад.Актор Нагієв таємно пожертвував шалені гроші на підтримку війни в Україні – росЗМІ

12 березня Нагієв опублікував чорно-біле відео, де голить голову під пісню «Поезд в огне» гурту «Аквариум», учасники якого засудили війну в Україні.

Тоді росіянин написав «До побачення. Ми обов’язково зустрінемося. Я вас люблю, незважаючи на терпкий смак загублених надій. Як казав мій дід перед причастям: «Що ж я, старий, накоїв?»Протягом останнього року Дмитро Нагієв не брав участі в російських ТБ-проєктах, майже не вів соцмережі та зник з інфопростору. Росіяни навіть підозрювали, що артист виїхав з РФ, але він спростував чутки.

До сьогодні ніхто не міг відверто розповісти, чи засуджує зірка терористичні атаки Росії на Україну. Якщо інформація про його пожертву російській армії підтвердиться, позиція Нагієва стане загальновідомою і потягне за собою наслідки.

Актор Нагієв таємно пожертвував шалені гроші на підтримку війни в Україні – росЗМІ
Залиште свій коментар