Адвокат прокоментував заборону госпіталізації чоловіків без відома військкоматів в Івано-Франківській області

Адвокат прокоментував заборону госпіталізації чоловіків без відома військкоматів в Івано-Франківській області

Юрист назвав те, що відбувається в Івано-Франківську, експериментом із геноциду та повним нехтуванням правами людини.



Адвокат прокоментував ситуацію в Івано-Франківській області щодо припинення планових госпіталізацій військовозобов’язаних без погодження з Територіальним центром комплектування. Юрист назвав дії місцевого керівництва експериментом із геноциду та повним нехтуванням правами людини.

Про це йшлося в дописі адвоката Ростислава Кравця.



«Знаєте, чому обрали для експерименту з геноциду і повного нехтування правами людини Івано-Франківськ, на мою думку? Подивіться, звідки у нас голова Етичної ради, якого Князєв (ексголова Верховного Суду Всеволод Князєв — ред.) перед отриманням хабаря привів, як говорять, до Великої палати незаконно зареєстрованого Верховного Суду без України. Це пан Кишакевич (Лев Кишакевич — суддя у Великій Палаті Верховного Суду. — ред.), який вирішив, що він вище за закон, на мій погляд», — заявив юрист.

Кравець звернувся до суддів Івано-Франківського міського суду з проханням звернути увагу на ст. 206 КПК України та Конституцію України.



«Ви достатньо себе та судову систему заплямували вже у справах про відсторонення. Кишакевич не допоможе, кожен несе відповідальність індивідуально. Якщо ви й тут будете потакати свавіллю, беззаконню та порушенню прав людини, вам це люди не пробачать», — закликав адвокат Кравець.

Нагадаємо, днями в Івано-Франківську оголосили загальну мобілізацію. Місцевий начальник ТЦК та СП підписав наказ “Про проведення загальної мобілізації”. В документі йдеться про обов’язковість явки військовозобов’язаних до міського ТЦК в 10-денний термін.

Згодом в Івано-Франківську пояснили причини цього повідомлення. Такий «наказ видається щоразу, як продовжується дія воєнного стану та мобілізації на підставі продовження терміну воєнного стану Указом президента України».

Тим часом в Івано-Франківській області заборонили госпіталізацію чоловіків. У разі термінової госпіталізації придатних до служби військовозобов’язаних лікарі повинні повідомити про це військкомати.

Залиште свій коментар