«Спочатку це звучало круто». Мерилін Менсон мав звукоізольовану кімнату для тортур жінок — Rolling Stone

«Спочатку це звучало круто». Мерилін Менсон мав звукоізольовану кімнату для тортур жінок — Rolling Stone

Видання The Rolling Stone опублікувало статтю-розслідування під назвою Мерілін Менсон: Монстр, який ховається на виду про життя Браяна Уорнера, більш відомого як Мерілін Менсон.



В основі статті-розслідування видання The Rolling Stone лежать судові документи та понад 55 бесід із людьми, які знали Уорнера у різні моменти його життя, а також книги мемуарів Меріліна Менсона, що вийшла 1998 року.

Оповідання містять безліч шокуючих подробиць і свідчень з дитинства, юності та становлення молодого Браяна Ворнера до того, як він став відомий як Мерілін Менсон, а також у розквіті його кар’єри. Багато знайомих Ворнера сприймали його поведінку, як позерство, ніж як реальність. Видання простежує весь шлях артиста від початку кар’єри до моменту, коли після публічних звинувачень на адресу Меріліна Менсона поліція розпочала розслідування.



 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marilyn Manson (@marilynmanson)

Наприкінці 2020 року більше дюжини жінок звинуватили відомого музиканта Меріліна Менсона у сексуальному та психологічному насильстві та різних формах примусу та залякування. Взимку 2021 року про життя із Менсоном та аб’юз публічно розповіли актриси Еван Рейчел Вуд та Есме Б’янко, моделі Сара МакКінлі та Ешлі Морган Смітлайн. Чотири жінки подали на музиканта до суду.



У розслідуванні, опублікованому у виданні, журналісти порушують питання, яким чином протягом більш ніж 25 років від музичної індустрії сховався той факт, що Мерилін Менсон був «серійним сексуальним хижаком», який при цьому не приховував те, яким він був і відкрито розповідав про свої злочини в інтерв’ю.

У статті йдеться, що окрім жінок, жертвами фізичного та психологічного насильства з боку Меріліна Менсона були також журналісти, помічники та члени його музичного колективу.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marilyn Manson (@marilynmanson)

 

Так, однією з шокуючих подробиць стала історія про звукоізольовану кімнату, розташовану в квартирі, яку Мерілін Менсон винаймав у будинку над винним магазином. Її обладнав музичний лейбл, який орендував цю квартиру до Менсона. Декілька людей, з якими поговорили журналісти, розповідають про неї, як про камеру для «психологічних тортур жінок». Вони розповідали, що у ній Уорнер часто зачиняв своїх подруг, «годинами тримав їх, щоб покарати за найменші уявні провини». За їхніми свідченнями, він називав її «кімнатою для поганих дівчаток».

Так, за словами помічниці Менсона Ешлі Уолтерс, Уорнер неодноразово змушував її залишатися в кімнатці, яка була розміром з вбиральню універмагу протягом кількох годин, у ті часи, коли у них були стосунки.

Про цю кімнату розповідає інша жертва Менсона, модель Ешлі Морґан Смітлайн, яка також подала до суду на музиканта.

«Спочатку це звучало круто», — говорить Смітлайн. Але потім він зробив перебування в кімнаті покаранням. Навіть якби я кричала, мене ніхто не почув». За її словами: «Спочатку ти пручаєшся, а він насолоджується боротьбою. Я навчилася не боротися з цим, бо це давало йому те, чого він хотів. Я просто тікала кудись у своїй голові».

У статті також наводиться опис решти квартири Уорена. Вона була прикрашена кров’ю, свастикою та вирізками із порнографічних журналів.

За словами одного з відвідувачів цього місця, піхви були всюди. Інші згадують написане з балончика повідомлення над його ліжком із написом СНІД. Килими, меблі та прикраси були чорними, як і фіранки, які він використовував, щоб затуляти світло з кожного вікна майже цілодобово. Температура підтримувалась низькою; якщо хтось регулював термостат вище 18 градусів, Уорнер нібито влаштовував істерики та трощив меблі.

За словами журналістів, одна його колишня подруга назвала квартиру «чорним холодильником». Інший співрозмовник назвав квартиру «шафкою для м’яса».

 

Залиште свій коментар