56 доларів, списані кредити та «трофейні» запальнички: окупант розповів, заради чого воює в Україні. Аудіоперехоплення

56 доларів, списані кредити та «трофейні» запальнички: окупант розповів, заради чого воює в Україні. Аудіоперехоплення

Російський окупант, який стоїть під Києвом, розповів, що за добу кожному солдату країни-агресора платять по 56 доларів. Також він похвалився, що загарбникам списують усі кредити.Крім того, окупант дуже радів тому, що всім їм пообіцяли видати посвідчення учасників бойових дій, а також медаль та кілька окладів. Аудіоперехоплення розмови солдата РФ зі знайомим опублікував на своєму YouTube-каналі радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко (щоб послухати, доскрольте сторінку до кінця).

Зазначимо, що друг окупанта не був такий оптимістичний і сказав: «чекай, ти ще приїдь спочатку».Сам солдат, який прийшов із війною в Україну, теж визнав, що вони зазнають значних втрат. При цьому загарбникам доводиться самим добувати собі їжу, оскільки сухпайки закінчилися, а нові колони з продовольством не доїжджають – їх знищують ЗСУ.

Танк, на якому приїхали росіяни, потонув – 15 одиниць бронетехніки з колони змогли проїхати, а решта застрягла у болоті.«А х*хли бл*** витягли. Ми не змогли, а х*хли витягли. Тепер х*хли на наших танках. Ну а ми зараз у доблесній піхоті», – поскаржився окупант.

Єдиний трофей, який йому вдалося «захопити» в Україні – це дві запальнички американської фірми Zippo. Один з його товаришів по службі при цьому «намутив» собі Iphone 13.

Відео 18+, нецензурна лексика

Залиште свій коментар