Евакуація військових з «Азовсталі»

Так, 53 важкопоранених військовослужбовців вдалося евакуювати з «Азовсталі», й доставити до медичного закладу у Новоазовську. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки. В подальшому їх мають повернути на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.

В Генштабі наголосили, що заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території «Азовсталі», тривають.Утримуючи позиції на «Азовсталі», вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС,
– зауважили в Генштабі ЗСУ.

У відомстві також додали, що командирам підрозділів, які перебувають на металургійному заводі «Азовсталь», було віддано наказ зберегти життя особового складу оборонців Маріуполя.

Маляр про евакуацію з «Азовсталі»

За словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, спільними зусиллями різних відомств проводяться заходи з порятунку оборонців, які досі залишаються на території «Азовсталі».

Вона також підкреслила, що завдяки оборонцям Маріуполя Україна отримала критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів.

Крім того, з її слів, всі поставлені командуванням завдання оборонці Маріуполя виконали у повному обсязі.

На жаль, ми не маємо можливості деблокувати Азовсталь військовим шляхом. Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя,
– підсумувала Маляр.