Знову заморозки: в Україну суне різке похолодання. Детальний прогноз і дата

Знову заморозки: в Україну суне різке похолодання. Детальний прогноз і дата

В Україну йде різке похолодання, яке протримається як мінімум кілька днів

Квітень лише зрідка балував українців по-справжньому весняною погодою, на зміну якій приходили дощі й навіть заморозки. Температурні гойдалки продовжать дошкуляти українцям. Так, у п’ятницю, 23 квітня в Україні очікується чергове похолодання, аж до заморозків. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі facebook.
В Україну повним ходом йде чергове похолодання. Першими зниження температури відчують жителі західних і північних регіонів, де денна температура складе від 7 до 12 градусів. У той же час жителі східних, південних і більшості центральних областей ще зможуть погрітися на сонці, там стовпчики термометрів покажуть від 12 до 18 градусів вище нуля. Винятком стане тільки Вінницька область, де градуси також помітно знизяться.
Разом з похолоданням атмосферний фронт принесе в Україну дощі та грози. Також у п’ятницю посилиться вітер, що в свою чергу посилить відчуття холоду, тому синоптик порекомендувала українцям одягатися тепліше перед виходом на вулицю.
Будь-яке бажання вийти на вулицю в п’ятницю пропаде і у жителів столиці. Вдень у Києві стовпчики термометрів покажуть максимум від 7 до 10 градусів вище нуля, а також очікується дощ і поривчастий вітер.
Синоптик зазначила, що похолодання протримається в Україні як мінімум до вівторка, 27 квітня. Також в цей період в більшості регіонів країни очікуються нічні заморозки. Згідно з прогнозом Діденка, в нічний час температура повітря буде від нуля до 2-4 градусів.

 Залиште свій коментар