Зірка «Кварталу 95» Великий обстібав міноборони РФ за «збитий супутник» та «бавовну» у Росії

Зірка «Кварталу 95» Великий обстібав міноборони РФ за «збитий супутник» та «бавовну» у Росії

Актор «Кварталу 95» Юрій Великий вкотре висміяв жалюгідні спроби російської влади виправдати свої програші у війні з Україною.Артист Юрій Великий не втратив нагоди постібати міноборони РФ, яке вигадує собі подвиги та приховує  реальні причини вибухів у окупованому Криму і російських містах.

Актор поділився жартівливим роликом на своєму YouTube-каналі. У такий спосіб Великий хотів показати наскільки смішний мають вигляд усі заяви окупантів.«Хочу відмітити, що на 183-й день нашої триденної «спецоперації», ми досягли небувалих успіхів. Ці успіхи настільки небувалі, що їх ніколи і не бувало», — розпочав свій «брифінг» від імені міноборони РФ Великий.

Не оминув актор і безглузду заяву росіян, щодо нібито збитого супутника, на який збирали кошти українці.«Найкращим чином проявили себе наші ПКС – повітряно-косметичні сили Росії. Їм вдалося збити супутник з якимись незрозумілими американськими літерами, на який українці збирали всією країною. Це був зафіксований перший космічний «хлопок». За даними розвідки ми спрацювали на випередження і збили супутник ще до того, як його українці купили», — пожартував Великий.

Простібав артист і те, що у «бавовні» в російських містах винні «погодні умови». А на окупованих територіях Криму та Херсонської області просто стався невдалий «збіг обставин».

Залиште свій коментар