Жінка без симптомів COVID народила заражених трійнят

Жінка без симптомів COVID народила заражених трійнят

Випадок з народженням відразу кількох хворих на коронавірус дітей є безпрецедентним. Стан двох дітей стабільний, у одного новонародженого проявилися симптоми коронавірусу.У Мексиці народилися трійнята, заражені коронавірусом нового типу. Про це повідомляє місцева газета Sol de México.
Двоє хлопчиків і дівчинка народилися в штаті Сан-Луїс-Потосі 17 червня з допомогою кесаревого розтину. Згідно з регламентом, новонароджених перевірили на COVID-19. Виявилося, що всі троє дітей заражені коронавірусом.
Глава управління охорони здоров’я штату Мігель Анхель Лутсоу Стейнер назвав випадок безпрецедентним для всього світу. Відзначається, що у батьків симптомів коронавірусної інфекції немає.
Стан двох дітей стабільний, у них немає характерних симптомів COVID-19. У одного новонародженого проявилися симптоми. Стосовно нього «зберігається зарезервований прогноз через наявність пневмонії».
Фахівці відзначають, що це перший випадок народження відразу кількох заражених коронавірусом дітей.
Батьків і медичний персонал, який контактував з дітьми, ізолювали. Вони здали тест на COVID-19, результати поки не отримані.
Залиште свій коментар