«Захотіли української крові»: у Вроцлаві поляки увірвалися до хостела українців — соцмережі

«Захотіли української крові»: у Вроцлаві поляки увірвалися до хостела українців — соцмережі

Проте, неочікувано для себе, нападники отримали від українців відсіч.У Вроцлаві четверо п’яних поляків серед ночі вдерлися до хостела, де проживали українці, і почали кричати, що «бажають української крові».

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook головний сержант танкової роти батальйону ЗСУ «Айдар» Віталій Корун.«До хостелу, де живуть українці, вночі, вибивши з ноги двері, увірвалися четверо поляків, звісно, що п’яні,  і почали кричати, що вони «бажають скуштувати української крові», — написав він.

За словами Коруна, у цей час у хостелі перебував танкіст із батальйону «Айдар» із позивним «Акс», який разом з іншими українцями дав відсіч нападникам.«Акс» виконав їх бажання — ці д*біли відчули смак крові, тільки своєї. У двох нападників вибиті зуби, двоє інших повтікали, побачивши, як «Акс» тих «пригощає», — додав військовий.

Українці поліцію не викликали, а просто викинули хуліганів на вулицю.

Зазначимо, що офіційного підтвердження цієї інформації поки нема. Ні в поліції Вроцлава, ні в українському консульстві у цьому місті інцидент не коментують.

У коментарях під відео з сумом відзначили, що український танкіст змушений їхати на заробітки до Польщі.

Інші наголосили, що все ж потрібно було викликати поліцію: «Даремно не викликали поліцію. У мене була подібна ситуація. Поляки перекрутили все, налаштували проти українців половину міста, і напали повторно. Пробували бити навіть жінок».

Залиште свій коментар