Закриття шкіл по всій Україні: у Кабміні вже підписали документ

Закриття шкіл по всій Україні: у Кабміні вже підписали документ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, як будуть працювати школи на карантині.Коронавірус продовжує поширюватися по Україні. На даний момент в країні зареєстровано понад 178 тисяч випадків зараження Covid-19. Щоб якось уповільнити поширення хвороби, влада вирішила ввести на території всіх областей карантин.

На даний момент він носить адаптивний характер.Так, країна поділена на зони, від червоної до зеленої, обмеження в яких відрізняються від рівня епідеміологічної напруженості. Одним з головних карантинних обмежень є закриття шкіл.

І ось стало відомо про те, що в Кабміні вирішили закрити абсолютно всі школи і університети, незалежно від того, в якій зоні вони знаходяться.За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, тепер школам доведеться виконувати нові правила.
Важливо сказати, що правила навчального процесу і зараз відрізняються в залежності від кольору, в який «забарвлений» регіон. А ось температурний скринінг для вчителів (вище 37,2 градуса — недопуск до роботи),
використання антисептиків на вході і ретельне миття рук всіх учасників навчального процесу після кожного уроку є обов’язковими для шкіл у всіх зонах.

Крім того, пересування по навчальному закладу можливо тільки в масці. Це правило не стосується дітей початкових класів.

Для інших учасників навчального процесу під час занять маски і респіратори можна не використовувати, проте вони є обов’язковими під час пересування всередині приміщення. Перед заняттями вчителі повинні опитати учнів щодо самопочуття і обстежити на предмет ознак респіраторних захворювань.

Залиште свій коментар