“Забороняла ходити в туалет і казала, що маленький чл*н”: Ігор Пустовіт “розніс” Сашу Бо після її скандального інтерв’ю (відео)

“Забороняла ходити в туалет і казала, що маленький чл*н”: Ігор Пустовіт “розніс” Сашу Бо після її скандального інтерв’ю (відео)

Розлучення двох франківських блогерів Ігоря Пустовіта та Саші Бо продовжують обговорювати.Франківський блогер Ігор Пустовіт відповів на відверте інтерв’ю дружини Саші Бо, яке вона записала з Машою Єфросиніною. Він поспілкувався зі Славою Дьоміним, щоб донести свою версію розлучення, пишуть Версії.Блогер відзначив, що Олександра перекрутила факти їхнього сімейного життя з метою облити його брудом. Ігор розповів, що Саша страждає булімією 8 років.

«Вони в інтерв’ю не зупинились на цій темі, що це не тільки фізичний розлад. Це і психологічний включно. Людина живе у вічному стресі. Людині вічно неспокійно. Вона завжди чогось боїться. Завжди шукає, де б поїсти», – відзначив Ігор.Він зізнався, що сам дізнався про цю хворобу і його обурює той факт, що Саша йому про це не розповіла до одруження. Чоловік з роками сімейного життя почав щось підозрювати, тому залишив диктофон вдома.

«Я не шантажував її впродовж сімейного життя. Я її лікувати збирався. Вона не розповідає про те, що ми проговорювали, що їй треба полікуватися… Я по цей час хочу, щоб вона полікувалася. Я не бажаю їй зла. Я не хочу, щоб діти страждали. Я не хочу, щоб аудиторія на неї бочку котила. Ні! Моїм дітям потрібна здорова мама… Вона непогана мама, вона хороша мама. Тобто, в ті моменти, коли хтось є поруч – все добре. Діти її не бояться, як вогню.

Але, коли вона сама з дітьми – вона зривається. Вона мені про це писала… Відколи народився другий син Євген, Саша ніколи з дітьми не залишалась на одинці. Люди бачать інше – сторіси по 15 секунд. Але біля неї завжди хтось є», – продовжив Пустовіт.

Чоловік розповів, що відвідував психологів, щоб зрозуміти в чому проблема. Пропонував Саші лікування за кордоном. Щодо звинувачень у бажанні Саші померти від раку шлунку Ігор розповів свою версію.

«Знаєш, як це було? Коли вона мені в кімнаті проговорює дослівно: ти, дно, і ти вже ні на що собі в цьому житті не заробиш. А я собі зароблю ще на двадцять будинків і на двадцять салонів». Я сказав, що на рак шлунку вона собі швидше заробить, якщо не буде лікуватися», – заявив Ігор.

30 вересня повинно відбутися судове засідання щодо розлучення блогерів. Спочатку Пустовіт планував на нього не з’явитися й навіть не наймав адвокатів.

«Мене обкрадають по всіх фронтах. У мене хочуть забрати дітей… Я чому сюди прийшов? Я хочу, щоб аудиторія зрозуміла, що булімія – це не так просто. Я з усім цим прожив. Я був співзалежний і це зараз поруч моїх дітей. Я хочу, щоб вона полікувалася. Моїм дітям потрібна здорова мама… Не забирай у мене дітей, давай залишимо їх порівну. Якщо вона захоче поїхати лікуватися, хай діти поживуть в мене. Я готовий пожити з ними рік, чи скільки потрібно для лікування. Це для мене не проблема. Я і так з ними весь цей час був», – додав Пустовіт.

Залиште свій коментар