Є Бог на світі!!! Повiнь у pociї пошuрюєтьcя, ще y двox мiстax заклuкaють негaйно евакyюватись

Є Бог на світі!!! Повiнь у pociї пошuрюєтьcя, ще y двox мiстax заклuкaють негaйно евакyюватись

У вівторок, 9 квітня, у двох російських містах пролунали сирени, які попереджають людей про негайну евакуацію, оскільки повінь поширюється і дві великі річки піднялися до найвищого рівня за останні 70 років.Фото: ReutersТакож швидке танення снігу на смугах Уральських гір і Сибіру призвело до розповсюдження деяких найбільших річок, що течуть через Росію.

В російському місті Курган попередили людей про необхідність негайної евакуації.“Ми вас чудово розуміємо: на заклик місцевої влади покинути свої володіння і кудись переїхати важко. Краще ми потім разом посміємося над гідрологами і прославимо Бога за чудо нашого спільного спасіння. Але давайте це зробимо живими”, – сказав губернатор Вадим Шумков, додавши, що залишатися вдома – це дурість.

Фото: Reuters

Надзвичайні ситуації оголошено в Оренбурзі, Кургані та Тюмені, головному нафтовидобувному регіоні Західного Сибіру. Пік повені очікується в Оренбурзі в середу.

У місті Звериноголовське Курганської області рівень води піднявся на 74 сантиметри лише за дві години. У Кургані під загрозою перебувають понад 19 тисяч осіб.

  • В Оренбурзькій області сталося ще одне руйнування дамби, що призвело до затоплення приблизно 10 тисяч будинків.
  • У російському Орську Оренбурзької області ситуація у місті через прорив дамби стрімко погіршується, зокрема, в деяких районах вода доходить до вікон першого поверху.
  • Раніше Букви повідомляли, що Орськ продовжує зазнавати проблем через прорив дамби, що призводить до затоплення території. Місцевий нафтопереробний завод “Орскнєфтєоргсінтез” змушений припинити свою діяльність через аномальну повінь з метою запобігання екологічним аваріям та убезпечення.
  • В російському місті Орськ прорвало дамбу, внаслідок чого тисячі людей евакуювали. Також відомо про трьох загиблих.
Залиште свій коментар