Яким було останнє відео з Русланою Писанкою: вона закликала допомогти Україні у війні з Росією

Яким було останнє відео з Русланою Писанкою: вона закликала допомогти Україні у війні з Росією

Своє останнє відео українська актриса та телеведуча Руслана Писанка, яка померла у Німеччині від тривалої хвороби у ніч на 19 липня, записала 27 березня. У ролику зірка, ймовірно, була на лікарняному ліжку. Без макіяжу. Із захриплим голосом, але впевнено та з усмішкою на обличчі вона закликала допомогти Україні у війні з Росією та взяти участь у телемарафоні.Кадри опубліковані на сторінці Писанки в Instagram. Артистка закликала світ приєднатися до міжнародного благодійного телемарафону-концерту Save Ukraine, який мав відбутися у Варшаві, Польща (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Руслана Писанка померла.

«Збережемо Україну разом! Поширюйте інформацію серед своїх друзів і тих, хто підтримує Україну! Переходьте на сайт і діліться такою важливою подією з усім світом!» – підписала кадри Писанка.Останнє відео з Русланою Писанкою.

Вона назвала марафон украй важливим для України. За її словами, до та після концерту мали збирати гроші на гуманітарну допомогу нашій країні, яку хоче загарбати Російська Федерація.

  

Залиште свій коментар