«Як ножем по серцю»: херсонці показали поля кавунів, що пропадають в окупації (відео)

«Як ножем по серцю»: херсонці показали поля кавунів, що пропадають в окупації (відео)

Кавунів на полях — до горизонтуПоки в окупованих містах овочі та фрукти місцевого вирощування продають дешево, на полях залишається врожай, який виростили на вивезення. У мережі з’явилося відео полів у Херсонській області, на яких залишилися десятки, сотні стиглих та соковитих кавунів. Вони нікому не потрібні — урожай навіть не збирають, адже вивезти з області продаж окупанти не дозволяють.

Відео з херсонськими кавунами у ТікТок розмістив користувач Єгор із Чаплинського району Херсонської області. На ньому він показує скільки кавунів залишилося на полі незатребуваними і наскільки вони стиглі.Відео — не для людей зі слабкими нервами, зазначають коментатори, адже, щоб показати соковитість, хлопець розрізає кавунів приблизно на 3-4 тисячі гривень за цінами підконтрольної частини України.

 @student___u #asmrvideo #asmrsounds #asmr #асмр #їжа #херсон #українськийтікток #украина #україна #кавун #кавунчикiв #херсонскаяобласть ♬ оригинальный звук — Єгор

«Ріже душу мою», «почав втрачати свідомість», «чекаємо на наші херсонські кавуни наступного року» — українці в коментарях ділилися своїми переживаннями та обуренням через дорожнечу та несолодкий смак привізних кавунів.

про херсонські кавуни 2022
херсонські кавуни в 2022

Через російську окупацію підконтрольна частина України відчуває дефіцит динь, кавунів, черешні — високі ціни і «не той» смак відзначають користувачі з різних куточків країни. Все через росію — в окупації частина Запорізької та Херсонської областей, що їх вирощували.

 

Залиште свій коментар