Зауважимо, що компанія у нього відповідна. Разом із ним до списку пацієнтів внесли ще кількох одіозних росіян, чиї заяви обурюють не лише українців, а й увесь цивілізований світ, передає 24 канал.

Путін і КО стали пацієнтами клініки

Разом із Володимиром Путіним, на думку хакерів, у клініці лікування алкоголізму мають перебувати Дмитро Медведєв і Сергій Лавров. Але це лише квіточки. Діагнози їм теж виписали солідні.От, наприклад, президент Росії Володимир Путін страждає манією величі. І щось у цьому є, адже він уже неоднократно порівнює себе з Петром І. Ба більше, він назвав основну свою задачу. І мовиться не про економічний ріст і процвітання Росії. Він прагне повернути всі території, які колись належали Російській імперії.

У заступника глави РНБО Дмитра Медведєва діагноз дещо скромніший. Йому приписують парафренічний синдром. Йому характерна суміш фантастичних божевільних ідей, приправлених галюцинаціями.А от у міністра закордонних справ Сергія Лаврова все аж занадто просто. Він, на думку хакерів, однозначно мав би боротись з шизофренією. А й справді, у нього спостерігається як погіршення сприйняття дійсності, так і соціальна дисфункція.


Путін, Медведєв і Лавров стали пацієнтами клініки лікування від алкоголізму / Скриншот

Зауважимо, що на момент написання цієї новини «пацієнти» клініки зникли з сайту. Зауважимо, що якби їх дійсно відправили на лікування, то це можна було б порівняти з практично ідеальними умовами. Українці ж бажають справедливості та суду над кожним із них. Адже саме завдяки цим персонам щодня гинуть наші земляки, а також руйнувань зазнають міста та села.