Влад Яма пригадав, якої смерті хотів Григорій Чапкіс: «Або на паркеті, або на жінці»

Влад Яма пригадав, якої смерті хотів Григорій Чапкіс: «Або на паркеті, або на жінці»

Хореограф зі сльозами на очах поділився спогадами про покійного колегу.Вчора, 13 червня, помер видатний хореограф, суддя проєкту «Танці з зірками» Григорій Чапкіс.

Метру був 91 рік. Колега видатного артиста, ведучий шоу «Твій День» Влад Яма у прямому ефірі поділився спогадами про зірку. Хореограф ледь стримував сльози.«Більшість людей, навіть серед моїх друзів, думають, що він був моїм вчителем. Насправді, формально це не так. Я не ходив до нього на заняття, але можу пишатися тим, що, мені здається, у мене є право називати його своїм вчителем – щодо ставлення до танцю, до жінок, до життя. Кожного разу, коли ми з ним спілкувалися, я чогось таки вчився», – поділився Яма.

Також Влад пригадав знайомство із Григорієм Миколайовичем. Так, хореографи вперше зустрілися 2006 року у гримерці під час підготовки до першого ефіру «Танців з зірками». Тоді Яма був учасником, а Чапкіс – суддею.«Він сів у кріслі поруч і сказав: «Зробіть мене, будь ласка, молодшим, ніж Яму», – пригадав артист.

Крім того, Влад Яма процитував слова Чапкіса про смерть, які він сказав ще 12 років тому.

«Він казав це завжди з усмішкою: «Якщо я помру, то або на паркеті, або на жінці». Я не знаю, як сталося, але буду вважати, що і так, і так. Бо він так хотів, він так це собі уявляв. І 11 років тому, коли я запізнювався до нього на ювілей, він сказав: «Владе, не поспішай, все добре! Якщо ти все таки встигнеш і станцюєш на мої 80, то я станцюю на твої 80», – розповів зірка.

Хореограф Влад Яма поділився особистими спогадами про Григорія Чапкіса

 

Залиште свій коментар