Виплати українським військовим у липні зростуть і становитимуть половину річного бюджету Міноборони

Виплати українським військовим у липні зростуть і становитимуть половину річного бюджету Міноборони

За липень грошові виплати українським військовим зростуть на 15% і складуть близько 70 млрд грн.Ця сума становить половину загального держбюджету для Міноборони на 2022 рік.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Малярпід час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.«За липень у порівнянні з червнем ми очікуємо зростання загального об’єму виплат — десь близько на 15%. Сумарно вони очікуються на рівні близько 70 млрд грн», — сказала Маляр.

За її словами, минулого року в держбюджеті на 2022 рік на Міноборони було закладено 130 млрд грн. Тепер лише за місяць на грошове забезпечення спрямовується 63 млрд — в червні, та 70 млрд грн — в липні.Маляр наголосила, що виплати військовим за червень у липні відбулися планово, попри всі проблеми в економіці, які спричинені повномасштабною війною Росії в Україні. Проте всього менш як 5% грошового забезпечення затрималося з технічних причин.

«Ми одночасно купуємо зброю, предмети речового забезпечення та багато іншого. Це величезні платежі, які треба було організувати так, що не було збоїв по жодному напрямку. І станом на сьогодні, з технічних причин затрималося менш як 5% грошового забезпечення, але вони гарантовано надійдуть», — підкреслила заступниця міністра.

Залиште свій коментар