“Від***іться від України”: Христина Соловій поставила на місце росіянина

“Від***іться від України”: Христина Соловій поставила на місце росіянина

Христина Соловій поскаржилася на російського репера Пашу Ізотова, який вкрав її пісню “Тримай”. При цьому з нею зв’язався автор YouTube-каналу, на якому 7 років тому був опублікований кліп репера, і почав погрожувати українській співачці, але вона його швидко поставила на місце.Соловій опублікувала листування з росіянином в Instagram-сторіз, передає РБК-Україна.

Спочатку Влад спробував виправдатися і заявив, що ніхто ніколи не намагався вкрасти у неї пісню.“Зате ви, скориставшись ситуацією, хвацько перевернули все з ніг на голову. А що ж ви 7 років тому не подавали скаргу?” – написав росіянин.

Він вважає, що завдяки треку Паші Ізотова “Ніжно”, про пісню Христина Соловій “Тримай” знову почали згадувати. При цьому, в кінці повідомлення Влад почав погрожувати співачці за те, що вона кинула на його YouTube-канал страйк.“Якщо вам потрібна вiйнa, ви її отримаєте. Ще пошкодуєте про те, що сказали і написали. Удачі вам, вона вам знадобиться”, – зазначив Влад.

Соловій заявила, що оприлюднила цю інформацію тільки після того, як російський репер не зрозумів слова “ні”. При цьому співачка дізналася про версію своєї пісні у виконанні Паші Ізотова тільки минулого тижня.

“Від***іться від мене. Від нас. Від України та української музики” – написала емоційно Соловій, яка зазвичай поводиться стримано.

Дівчина також зазначила, що як автор вона має повне право блокувати контекст, в якому використовується її творчість.

“Війна почалася в 2014 вашою мовчазною згодою, а то й оваціями. Ваші погрози і лицемірство тримайте при собі”, – додала Соловій.

Як відреагував репер

Ізотов написав, що вони з Христиною самі вирішать це питання. За словами співачки, російський репер зараз “теpopизує” її команду, юристів та інших українських артистів, щоб “очистити права”.

Залиште свій коментар