Від сильних заморозків до відлиги: синоптикиня розповіла, до якої зими готуватися українцям

Від сильних заморозків до відлиги: синоптикиня розповіла, до якої зими готуватися українцям

Українцям розповіли про погоду взимку.Погода цьогорічної зими в Україні буде із перепадом температур – від сильних заморозків до відлиги. Аналогічними, очікуються, будуть і наступні зими.

Про це розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів в українському гідрометінституті НАН Вазіра Мартазінова в коментарі «Обозреватель».
За словами Мартазінової, зима 2021-2022 й наступних років в Україні теж буде морозною, очікуються перепади температури повітря – від сильних заморозків до відлиги.

«Зима нікуди не дінеться. Ми не в Антарктиді живемо. Холодні зими в Україні будуть навіть в умовах глобального потепління. Зміни пір року вона не скасує», — висловилася Мартазінова.
Фахівчиня також пояснила, що сезони, хоч і можуть бути нестійкими, але вони все одно залишаються. Загалом, за її словами, зміни клімату супроводжують всю історію нашої планети, і роль людини в цих процесах не настільки велика, як видається.

«Наукова світова спільнота розглядає здебільшого вплив забруднення атмосфери на зміну клімату. Але є ще й інші фактори, які протягом усієї історії Землі чинять набагато більший вплив, ніж людська діяльність», – додала Мартазінова.

Залиште свій коментар