«Вибачте, ми не приймаємо громадян Росії»: у Варшаві готель відмовився поселяти російського туриста

«Вибачте, ми не приймаємо громадян Росії»: у Варшаві готель відмовився поселяти російського туриста

Українська телеведуча Яніна Соколова розповіла про красномовний інцидент, який повною мірою демонструє ставлення поляків до громадян РФ. Вона стала свідком того, що росіянина не поселили до польського готелю.Працівника на рецепції не переконали навіть слова гостя про те, що він нібито брав участь в антивоєнних мітингах. Про це авторка розповіла на власній сторінці в Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Неприємна для росіянина ситуація відбулася в столиці Польщі Варшаві. Журналістка випадково побачила гостя, що в цей час намагався заселитися до готелю.«Рецепція готелю.

– Вибачте, ми не приймаємо громадян Росії.– Але я ходив на мітинги.

– Залиште приміщення готелю», – процитувала діалог, свідком якого випадково стала, Яніна Соколова.

Яніна Соколова розповіла про інцидент на рецепції готелю в Польщі

Українка, за її словами, не змогла залишитися осторонь і почала свій «монолог», після чого росіянин спішно зник з поля зору.

«Поляки, як і литовці, – мало слів, багато справ. Ви ж розумієте, що мій монолог не забарився. Хлопець втік. Видно, що ходив на ті мітинги, але пох*й. Мало ходив. Недостатньо», – написала ведуча.

У коментарях підписники авторки захопилися солідарністю сусіднього народу і висміяли хлопця, що намагався виправдатися мітингами проти війни, на які нібито ходив.

«Хр*ново ходив, безрезультатно», «Але я лайкав відео Навального», «Прекрасно. Поляки і литовці – це любов», «Клас! А наша русофобія все ще недостатня», «У цьому дописі прекрасно все», – йдеться в повідомленнях.

Підписники подякували полякам
У коментарях висміяли росіянина
Залиште свій коментар