«Ви задовбали вже своєю війною»: в окупованій Макіївці жінка відбила чоловіка від мобілізації. Відео

«Ви задовбали вже своєю війною»: в окупованій Макіївці жінка відбила чоловіка від мобілізації. Відео

В окупованій Макіївці на Донеччині загарбники ловлять чоловіків просто на вулицях та змушують вирушати на війну проти України. При цьому їм не видають повістки, а одразу відбирають документи. Дружина одного з них влаштувала окупантам скандал та змусила повернути йому паспорт.Усе, що відбувалося, вона знімала на відео, його опублікував Telegram-канал «Типовий Донецьк» у вівторок, 28 червня. Тим, хто не змінив громадянство на російське, загарбники пояснюють, що «в Україні оголошено загальну мобілізацію, а у них український паспорт» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Загарбники ловлять чоловіків просто на вулиці

Жінка зазначила, що у фейковій республіці не введено воєнного стану і вимагала відпустити чоловіка. На це окупант показав їй якийсь напис в українському паспорті та сказав, що затриманий військовозобов’язаний.Окупанти забрали паспорт

«Ніякого військкомату, нікуди він не поїде. Поверніть документи! Кого хочуть, того й беруть! Воювати ніхто не хоче, ви вже задовбали своєю війною. Забрали всіх чоловіків, усіх хлопців, половину вже поховали ми! Зятя, брата, всіх на світі. Один залишився. У нас дитина інвалід, нічого? – сказала мешканка Макіївки.

Чоловіка захотіли забрати у військкомат

Згодом жінці все ж таки вдається забрати у окупантів паспорт свого чоловіка, проте ті заявили, що місцевий житель має протягом двох годин прийти у військкомат.Раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей продовжується примусова «мобілізація» чоловіків. Людей у буквальному розумінні збирають на вулицях, садять у транспорт та відвозять у невідомому напрямку.

Таким чином, російські окупанти намагаються заповнити втрати живої сили. Загарбники не лише використовують невмотивованих та недосвідчених людей у війні як живий щит, а й знищують людей на Донбасі.

Залиште свій коментар