Весни в Україні нормальної не буде, а тепло прийде тільки в травні: новий прогноз

Весни в Україні нормальної не буде, а тепло прийде тільки в травні: новий прогноз

Погода в Україні налякала жителів рясними снігопадами та найближчі прогнози показують, що таким буде весь лютий. Середина лютого буде дуже холодною, місцями очікується до -30 градусів. В цілому, сніжна і холодна погода буде триматися у країні до початку березня.Про те, яка погода чекає на нас навесні і чи варто чекати швидкого потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань в коментарі для «Радіо Свобода«.

Синоптик зазначив, що снігова погода і морози в лютому – це нормально, хоча і не вписується в теорію про глобальне потепління. Його методи прогнозування засновані на руху планет сонячної системи та народних прикметах. Офіційна метеорологія не визнає такі методи, але Горбань запевняє, що його прогнози – правдиві.«Загалом в Україні зараз цілком нормальна погода для сезону. Нічого особливого, ніякої аномалії немає. Погода відповідає попередніми розрахунками та впливам закономірностям планет сонячної системи. Передбачалося і велика кількість снігу в лютому. Тому чекаємо сильних морозів. У лютому ще два підходи циклонів, але вони вже будуть не такими сніговими», — розповів синоптик і додав, що не варто чекати тепла навесні.

Він зазначив, що березень розпочнеться зі снігу з дощем, а справжнє потепління прийде не раніше травня.«Пізніше можливий сніг з дощем. Справжнього тепла не буде ні у квітні, ні в березні. Морозів не буде, але буде холодно — 5-7 градусів вище нуля і багато опадів. Насправді це добре, адже дасть додаткову вологу для сільського господарства», — додав Горбань.

Залиште свій коментар