Вбили чи нещасний випадок? Гучна заява мами Кузьми Скрябіна про ДТП 2015 року розділила українців

Вбили чи нещасний випадок? Гучна заява мами Кузьми Скрябіна про ДТП 2015 року розділила українців

Відомому українському співаку та музикантові Кузьмі Скрябіну 17 серпня мало виповнитися 54 роки. З цієї нагоди мати Ольга Кузьменко дала інтерв’ю, в якому зробила гучну заяву з приводу смерті сина 2 лютого 2015 року в автокатастрофі. Вона заявила, що до загибелі зірки причетні ті, на кого артист критикував через війну на Донбасі. У мережі почали масово коментувати слова Ольги Михайлівни. Публіка розділилася на тих, хто вважає ДТП спланованим вбивством, та тих, хто назвав це випадковістю.Свої думки українці почали озвучувати на сторінці OBOZREVATEL у Facebook, коментуючи статтю нашої редакції із даними словами Ольги Кузьменко, на яку відреагували 26 тисяч користувачів. Люди розпочали довгу дискусію з приводу смерті співака та винних у ній. Наводимо найпопулярніші з 2,8 тисяч коментарі з версіями трагедії (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Українці не вірять у загибель Кузьми Скрябіна.

Деякі користувачі згадали те, що Кузьма був при президентові-втікачеві України Вікторі Януковичу і багато років працював на проросійському телеканалі «Інтер», який піарив політика.«Це факти. Боти для цього не потрібні, тому що знають усі, хто пам’ятає Помаранчеву революцію», «А до чого тут Чорновіл!!! Чорновіл – це патріот України!!! А Кузя – це Януковича співак!!!!! Забули Майдан!!!!!!», «Я вам відповідь дам – ТАК!!! Я знав, що вб’ють Чорновола, і його вбили!!!!! А Кузьма – це не та особистість, яка робить проблему!!!!! Навіщо вбивати Кузю за те, що він язиком молотить! Смішно – за це не вбивають!!!!! – написали у мережі.

Публіка вважає, що Кузьму Скрябіна вбили.

Багато хто підтримав і версію нещасного випадку: «Та достатньо вже додумувати, чого не було! Це був нещасний випадок! Він їхав рано-вранці після нічного концерту на дуже великій швидкості. Дорога була як дзеркало – з ожеледицею. Крім нього, в цій аварії постраждав і наш водій молоковоза (перелом коліна), і жінка, що везла молоко (травми голови та грудної клітки). Кузьму занесло на небезпечному повороті на великій швидкості – ніякого вбивства не було», «Летів, як шалений назад, і розбився!!! Сам собі вкоротив віку!!!», «Та явно «допомогли», щоб на подібних ділянках машина підвела. Toyota Секвоя, яку мав Кузьма, – це реально потужна дура, потужне надійне авто».У мережі обговорюють смерть Кузьми Скрябіна.

Однак люди також згадали про факти аварії, які суперечать випадковості: «Чому всі мовчать про білу Toyota, яка їхала позаду Кузьми на великій швидкості, навмисно. А потім зникла з місця події. Є ж очевидці!», «Я впевнена, що це не нещасний випадок. Вже восьмий рік. Кузьма був прямий, як двері». «Не сумніваюся, що за ті правдиві речі, які він озвучував, йому підло покінчили життя!», «Але не забувайте, що велося розслідування. Українці з першого дня розуміли, хто його замовив. Згадайте його інтерв’ю, які він давав останній рік перед смертю і кого він відкрито критикував. За колишньої влади вбили не одну відому людину».

У смерті Кузьми Скрябіна вважають винну владу.
Залиште свій коментар