В Україну увірвуться миттєві сильні зливи: які області затопить

В Україну увірвуться миттєві сильні зливи: які області затопить

Погода в Україні в п’ятницю, 18 червня, принесе в ряд областей сильні миттєві зливи зі шквалами і навіть градом. При цьому температура підвищиться майже до тридцятиградусних значень, але спекотно буде не скрізь.Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, а в Gismeteo дали докладний прогноз для Києва на найближчі дні.

За словами Діденко, південний циклон знову поливатиме періодичними дощами південь, схід і центральні області.«Під час дощів будуть гриміти грози, можливі миттєві сильні зливи, шквал і град! У західних і північних областях України негоду завтра буде стримувати антициклон на ім’я Zoe», — йдеться в повідомленні.

Опади на Заході і півночі завтра малоймовірні, але частину південного заходу і Київської області може все ж зачепити дощами.В Україну увірвуться миттєві сильні зливи: які області затопить

Фото: Погода в Україні 18 червня (facebook.com/tala.didenko)

Температура в п’ятницю буде високою. Вдень +24 +29 градусів, але в областях з дощами — на півдні та сході — прохолодніше, +20+24.

Де на Трійцю будуть дощі, і що наступного тижня

«Зелена неділя буде в Україні ще з помірною спекою, з періодичними дощами на півдні, заході і в центральній частині», — прогнозує синоптик.

А ось наступний тиждень буде спекотним — з +30 градусів і навіть вище.

Що буде з погодою в Києві

За словами Наталки в Києві в п’ятницю буде жарко, до +28 градусів.

«Про серйозні дощі завтра мова не йде, хіба що все ж хитнеться ближче південна негода і зачепить локально дощами кілька районів», — додала синоптик.

У Gismeteo прогнозують, що в Києві з п’ятниці по неділю буде ясна погода з температурою +22+29 градусів. Перша половина наступного тижня з +31+33 і грозами, а до вихідних очікується різке похолодання.

В Україну увірвуться миттєві сильні зливи: які області затопить

Скрін: Погода в Києві, прогноз на 10 днів (gismeteo.ua)

Залиште свій коментар