В Україну після Нового року увірвуться морози: синоптикиня озвучила прогноз

В Україну після Нового року увірвуться морози: синоптикиня озвучила прогноз

Після незначного потепління, яке прийде в Україну на Новий рік, вже ближче до Різдва до країни повернуться морози. Наскільки інтенсивним буде похолодання, зараз сказати складно.Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха в ефірі «Українського радіо». За її словами, потепління 31 грудня та 1 січня буде викликано теплою повітряною масою атлантичного походження, що прийде до нашої країни із заходу. У цей час спостерігатимуться опади переважно у вигляді дощів та мокрого снігу.

Згідно з прогнозом синоптикині, вже ближче до різдвяних свят до країни однозначно повернуться морози, хоча поки що не можна сказати, наскільки сильними вони будуть.Нагадаємо, синоптики Украгідрометцентру спрогнозували, що погода в Україні 1 січня відзначиться потеплінням. Також практично на всій території країни очікуються дощі з мокрим снігом та сніг. Температура повітря вдень буде близько +1+7, вночі -4+4.

Перед цим у п’ятницю до України з північного заходу наблизяться чергові фронтальні системи, які можуть утворювати циклони. 31 грудня можливий невеликий сніг, а в ніч проти 1 січня – потепління із заходу, яке прийде разом з опадами.Залиште свій коментар