В Україну йде тепло, але дощі затримаються: синоптики уточнили погоду до кінця травня і дали прогноз на літо

В Україну йде тепло, але дощі затримаються: синоптики уточнили погоду до кінця травня і дали прогноз на літо

В Україні до кінця весни погода буде мінливою: то дощі й грози, то тепло і сонце. При цьому до 26-27 травня температура повітря підніметься до 28 градусів. Щодо літа, то воно теж не буде відрізнятися стабільністю, опадів буде випадати чимало.Синоптикиня Укргідрометеоцентру Олександра Хала розповіла, якою погодою завершиться травень, а народний синоптик Леонід Горбань поділився прогнозом на літо. Далі наводимо їхню пряму мову.

Потепління буде супроводжуватися дощамиВже з п’ятниці, 21 травня, синоптична ситуація зміниться, опадів стане менше. Із заходу поширюватиметься вплив антициклону або ж поля високого атмосферного тиску. Це означає, що опади припиняться, хоча в більшості центральних областей, Одеській, Миколаївській та Харківській зокрема, все ще дощитиме, будуть грози. На решті території країни без істотних опадів.

Прогноз погоди в Україні на 21 травня
У Києві переважатиме мінлива погода

Через дію антициклону в суботу практично по всій території країни переважатиме суха погода. Українці нарешті зможуть побачити сонце. До того ж трохи потеплішає.Але в неділю на заході, півночі та в столиці знову пройдуть дощі через рух фронтальних систем. Очікуються грози.

До середини наступного тижня, з понеділка по середу, в більшості областей опадів не очікується. На заході можливі невеликі короткочасні дощі.

Втримаються помірні температурні показники. У суботу потепліє до 19-24, а на півдні та сході – іноді навіть до 26-27 градусів.

В Україні буде переважати мінлива погода

Загалом – спостерігаємо значну мінливість синоптичних процесів. Погода залишається динамічною, досить швидко змінюється. Маємо постійні похолодання, потепління і чергування більш вологої і сухої погоди. Такий тренд мінливої погоди збережеться наступного тижня через вплив атмосферної циркуляції.

До того ж з боку Атлантики до нас часто приходять циклони, які приносять вологу та хмарність. Територія України велика, і якщо на більшій частині, крім сходу, переважає прохолодна погода, то на сході останнім часом більш тепло і сухо.

Західна частина України найбільшою мірою підпадає під вплив атлантичних процесів, тому там переважно більш прохолодно і волого.

Прогноз погоди в Україні на 25 травня

Яким буде літо?

Червень. До 6 червня температура буде триматися на рівні 21-22 тепла, а з 6 до 10 числа підніметься до 32. Але так буде лише 3-4 дні, потім настане зниження до 22 тепла. 16-17 червня можливе вже сильне похолодання. Нічна температура опуститься до 10-12 тепла, а денна – до 19-20. Теплішати почне з 22 червня.

Опади ймовірні 2 червня, 6-8, 18-19, 24-26 і 30-го.

У липні в Україні очікуються дощі та бурі

Липень. Місяць прораховується на рівні 27-29 тепла. Спека триватиме цілий місяць, але в той же час імовірні сильні бурі у числах: 2-3, 10-11, 17-19, 24-25 . У липні може випасти 45-50 мм дощу, що не характерно для цього місяця.

Серпень. Із 1 по 11 серпня прогнозується до 35 градусів спеки. Із 17-го температура знизиться до 26 градусів, а до кінця місяця – до 21-22. Дощі можливі 2, 9-10, 15, 22, 25 і 29 серпня.

Залиште свій коментар