В Україні деякі монети 10, 25, 50 копійок можна продати за тисячі гривень (фото)

В Україні деякі монети 10, 25, 50 копійок можна продати за тисячі гривень (фото)

В Україні деякі монети номіналом в 10-25 копійок можна продати за кілька тисяч або навіть сотень тисяч.Рідкісні копійки користуються особливим попитом у нумізматів, а на профільних аукціонах за них готові віддати цілий статок.

Монети з браком

Нумізмати готові платити десятки і навіть сотні тисяч гривень не тільки за рідкісні монети минулих століть, а й за сучасні копійки. Головна умова – вони повинні відрізнятися від інших. Наприклад, браком при виробництві.Так, за 10 копійок 2008 року з виробничим браком готові заплатити 250 тис. грн. Саме стільки просять за зіпсовану монету на торгах crafta.ua.За 25 копійок 1992-го з браком карбування можна отримати близько 100 тис. грн. Для українців, які не цікавляться монетами, така копійка абсолютно марна, водночас нумізмати готові заплатити за неї цілий статок.

Монети рідкісної серії

За монету номіналом 50 копійок 1994 року можна отримати близько 6-10 тис. грн. Але тільки за умови, що мова йде про рідкісним різновидом – з 8 насічками на ребрі і особливим малюнком по краях. За 10 копійок 1992 року, якщо вони з опуклим щитом, видавленим тризубом, можна отримати кілька тисяч гривень.

За 25 копійок 1992 з опуклим щитом і видавленому на ньому тризубі можна отримати близько 3-6 тис. грн. А за колекцію таких монет нумізмати готові заплатити десятки тисяч гривень.

Залиште свій коментар