В Іспанії чоловіки-вчителі прийшли в школу у спідницях: вони протестували проти виключення 15-річного учня

В Іспанії чоловіки-вчителі прийшли в школу у спідницях: вони протестували проти виключення 15-річного учня

Після протесту в деяких навчальних закладах Іспанії почали викладати курс із гендерної рівності.В Іспанії вчителі чоловічої статі прийшли в школу в спідницях. Таким чином педагоги протестували проти виключення із навчального закладу 15-річного школяра.

Про це повідомляє New York Post.
Зазначається, що педагоги та учні в Іспанії організували протест #ClothesHaveNoGender на захист 15-річного школяра Мікеля Гомеса, якого через те, що він прийшов на навчання у спідниці, виключили зі школи та змусили ходити до психолога. За словами школяра, він хотів продемонструвати гендерну рівність, проте його за це покарали.Ролик учня в соціальних мережах переглянуло понад 2 млн користувачів.

Згодом в школу у спідниці прийшов і вчитель математики Хосе Піньяс. Він пояснив, що його 20 років тому також переслідували через сексуальну орієнтацію.
«Багато вчителів тоді дивилися на це крізь пальці. Я хочу приєднатися до справи студента Мікеля, якого виключили і відправили до психолога за те, що він прийшов на заняття в спідниці», — додав Хосе Піньяс.

Цю ідею повторили ще два вчителі, 37-річний Мануель Ортега та 36-річний Борха Велукес, з початкової школи Virgen de Sacedón в Вальядоліді. Вони вирішили зробити травень місяцем, коли вони будуть носити спідниці кожен день. Їх рішення було прийнято після того, як в навчальному закладі через гомофобію зацькували одного із їхніх учнів.

Також відомо, що учні деяких шкіл в Іспанії майже півроку ходили на уроки в спідницях, щоб організувати загальнонаціональний рух за толерантність. Після цього в деяких навчальних закладах Іспанії почали викладати курс із гендерної рівності.

Залиште свій коментар